Anonymní1234

Mám čekat na svého přítele?

Rozešel se semnou, že jsme měli vztah na dálku,a že jsem na něj byla protivná,ale já si to uvědomila.Chápu byla jsem jeho první a on chtěl zkusit něco nového,ale nwm co teď mám dělat čekat?až napíše sám? Vždyť jsme si neudělali nic špatného.Horší je ,že už si našel holku.Ale sám mi řekl,že se nevidíme na posled a když,jsem odjížděla dal mi pusu na pusu dekuji za odpovědět

Odpovědi
yuko

Proc bys na nej mela cekat, kdyz si uz nasel holku? Brzy budes mit noveho pritele. Chybami se clovek uci.

nyjono

Rozešli jste se a on už má nový vztah.
Takže nečekej a taky si najdi jjnýho. Lépe ne na dálku.

Edison

Rozešli jste se… asi by bylo vhodnější jít dál svou cestou. Jaká je/bude si musíte uvědomit/vybrat vy sama… Evidentně nejste dost vyspělá na dlouhodobý vztah, soudě podle této otázky.