Kerynka

proč se mi zdají sny že přítele podvádím?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Do hlavy ti nevidíme , ale zřejmě myšlenky hlavou běží.
Třeba jsi potkala někoho, kdo tě zaujal a máš představy o něm .

Další odpovědi
ten který je

Možná máš ve skrytu duše alespon v jednom procentu něco takového provést.;-)

anonym

Nejspíš se ozývá podvědomí. Zamysli se nad svým vztahem a nad tím, jestli Ti dává vše, co od něj očekáváš. Třeba bys měla začít mluvit o tom, co Tě znepokojuje, nebo o tom, co ve vztahu postrádáš.

Drap

Nic si z toho nedělej. Každý psycholog ti potvrdí, že je to více méně normální. Ženám se údajně v těchto snech zjevují kolegové ze zaměstnání.

Damiana

Drap má pravdu. Řekněme, že jsi šťastně zamilovaná. Jakmile je člověk v nějakém sexuálním vztahu, v jeho snech a milostných fantaziích obvykle figurují i jiné osoby, než ta „oficialní“. Je to běžné, je to zdravé a je to fajn. Tvé tělo a mysl ti pouze dávají najevo, že si užívají – kompletně. To, že se ti objevují ve snech jiní muži jsou jen zmatené představy a splynutí figur standardního života – s kým se denně potkáš, koho vidíš v televizi, ve filmu… Stále jde jen o vášeň, hormony pracují a tak se ti o „tom“ i zdá.
Další variantou je váš neuspokojivý sexuální život – a tvá nenaplněná touha.
Ani když máš přítele plné zuby a opravdu toužíš po někom jiném (konkrétním) není to sice zas takový rozdíl – pořád je to o sexualitě a touze – ale tady je to i o přání, takže se spíš jedná vyhraněnou (vysněnou) představu – jejíž reálné naplnění na sebe obvykle nedá douho čekat:-) – ale to asi nebude tenhle tvůj případ…

Michal Kole

Třeba s někým „nepřímo“ flirtuješ a máš výčitky svědomí.

Wendysek.W

Protože jste se třeba pohádali nebo jsi ho viděla s jinou holkou a ty ses bavila o klucích s jiným klukem. U mě to tak je.

Wendysek.W