Macbook nebo ultrabook s windows?

Dost lidi si stezuje na novy windows 8...
Doplňuji:
Notebook potřebuji hlavně k zábavě (hry,filmy,internet,..) ale i kvůli pracem do školy (prezentace...). Můj bratr má macbook air a už by ho za nic nevyměnil. Také jsem si ho zkoušela, moc se mi líbil ten touchpad a celý ten systém. Ale pořád nevim nevim :-)

Odpovědi:

Zlatý

Málo informací - na co budete ten přenosný počítač používat? Jen na kancelářské práce? Nebo k tomu i nějaké prohlížení videí a písniček na internetu (Stream, Youtube apod.)? Či snad budete na něm dělat s grafikou, hudbou, filmy nebo hrát náročnější hry či snad dělat 3D grafiku?

Co se týká Windows 8, tak je dobrý pro zařízení s dotykovou obrazovkou. Na nedotykovku si myslím že je lepší původní rozhraní. Nicméně je to věc názoru, znám řadu lidí, kterým se Windows 8 opravdu líbí a mají ho na přenosném/stolním počítači

Já osobně bych nebyl tak hrr a raději zůstal u Windows 7 nebo počkal na vydání sevisního balíčku pro Win8.
Doplňuji:
S hrama to bude na Macu těžší - vývojaři se hlavně soustředí na Windows, takže já bych hledal nějaký notebook s Windows 7, eventuelně s Winodws 8.

Dobré zkušenosti mám se značkou HP, Lenovo a Toshiba, špatné nejsou ani Sony. http://www.alza.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.