Čekanka

Má někdo v autě driver s-kit?

Nejlepší odpověď
anonym

Proboha – během 14 dnů 3. dotaz na taktovou howězinu???
Předpokládáš, že běžní lidé čtoucí tyto dotazy jsou pomatení pitomci???
:-O
Neznám nikoho, kdo by o něčem podobném vůbec byl ochoten reálně uvažovat – nejsme na Sahaře ani Sibiři…
___
Pokud jsi ty ten prodejce, který „s-kit“ neustále (a pravděpodobně neúspěšně) inzeruje – to ses tedy dal uvrtat na pěknou howadinu…
LOL

Další odpovědi
mosoj

Mám doma malou elektrocentrálu abych v dnešní době živelného počasí nepřišel o nakřečkované zásoby v mrazáku. S tím si myslím že přežiji i delší dobu.

Funna

tak jsem si musela vygooglit, co to vlasně je…jo, je to pěkná „věcička“, pokud se chystáš někam do pustiny…ale já nemám v plánu cestu ani do jedné takové extrémní divočiny a nepředpokládám, že bych se v ČR někdy dostala do takové situace, že by mi tohle mělo zachránit život…nežijeme v oblasti, kde se za pár hodin nedá dojít do civilizace…
takže DĚKUJI, NECHCI…
Doplňuji:
jo…a mimo jiné…většinu toho mám běžně v autě…takže dávat za 2 deci „trvanlivé“ vody a startovací kabely 1000 Kč (a to je prosím zaváděcí cena .-) je docela drahá sranda .-)

Fajník

Já jsem už o tom slyšel, nebo spíš četl. Je pravda, že to je asi novinka na trhu, nicméně dobrý nápad do budoucna, hodí se hlavně na dlouhodobé cestování – nikdy nevíš co tě může na cestách potkat!

honza19hk

ne,kabely a proviant vozím furt, a další věci dle toho kam se chystám,pravdou je že ten defender snese hodně,kam se hrabe kdejaký teréňák,ale hupcuk tam občas vozím.