Má někdo v autě driver s-kit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Proboha - během 14 dnů 3. dotaz na taktovou howězinu???
Předpokládáš, že běžní lidé čtoucí tyto dotazy jsou pomatení pitomci???
:-O
Neznám nikoho, kdo by o něčem podobném vůbec byl ochoten reálně uvažovat - nejsme na Sahaře ani Sibiři...
___
Pokud jsi ty ten prodejce, který "s-kit" neustále (a pravděpodobně neúspěšně) inzeruje - to ses tedy dal uvrtat na pěknou howadinu...
LOL

Další odpovědi:

Zlatý

Mám doma malou elektrocentrálu abych v dnešní době živelného počasí nepřišel o nakřečkované zásoby v mrazáku. S tím si myslím že přežiji i delší dobu.

Stříbrný

tak jsem si musela vygooglit, co to vlasně je...jo, je to pěkná "věcička", pokud se chystáš někam do pustiny...ale já nemám v plánu cestu ani do jedné takové extrémní divočiny a nepředpokládám, že bych se v ČR někdy dostala do takové situace, že by mi tohle mělo zachránit život...nežijeme v oblasti, kde se za pár hodin nedá dojít do civilizace...
takže DĚKUJI, NECHCI...
Doplňuji:
jo...a mimo jiné...většinu toho mám běžně v autě...takže dávat za 2 deci "trvanlivé" vody a startovací kabely 1000 Kč (a to je prosím zaváděcí cena .-) je docela drahá sranda .-)

Já jsem už o tom slyšel, nebo spíš četl. Je pravda, že to je asi novinka na trhu, nicméně dobrý nápad do budoucna, hodí se hlavně na dlouhodobé cestování - nikdy nevíš co tě může na cestách potkat!

Stříbrný

ne,kabely a proviant vozím furt, a další věci dle toho kam se chystám,pravdou je že ten defender snese hodně,kam se hrabe kdejaký teréňák,ale hupcuk tam občas vozím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.