Avatar uživatele
Pokročilý

Zajímalo by mně,jak to se zádržným systémem v autě

Dcera má 10 let,měří skoro 148 cm a váží 39 kilo.Musí používat podsedák a nebo už může jezdit jen tak?A na předním sedadle ještě taky nemůže jet?Tam airbag není.Děkuji

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nemusí, protože splňuje váhový limit 36 kg
Doplňuji:
Stejně tak může jet na předním sedadle.


Avatar uživatele
Zlatý

Na předním sedadle od 150 cm. A i tak dítě bych si dnes dopředu nedal. Jedině nehodnou tchýni a nebo milence manželky


Avatar uživatele
Stříbrný

Na zadním i předním sedadle bez sedačky. Pokud je vozidlo vybaveno pásy..
viz zákon 361/2000, §6..
http://www.cspsd.cz/…
sedmý řádek

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.