Pájo

Jak se jmenuje materiál, který se používá na podlahy ve vozech MHD?

Určitě se používá i jinde…

Myslím název zátěžového „linolea“, které má ve sve struktuře zakomponované kovové hoblinky. Běžně se s touto krytinou setkáte na podlaze MHD.

Hledal jsem hledal, ale málo… a/nebo špatně ;)
Děkuji vám předem za název (výrobce), či jakoukoli stopu…

Doplňuji:
Děkuji mnohokrát! ;)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Bude stačit tohle http://www.an­vitrade.cz/Sor­timent/Protis­kluzove-podlahy-Altro/dopravni-prostredky/Kolejova-vozidla/Tramva­je.aspx