zjentek

Má Ejon Musk vůbec páru, že pro Čechy bude Tesla už navždy cosi TEchnicky SLAbšího?

Je to dané a vědí to zde i mladá nezkušená ucha, na př. třicátníci. Trh v ČRdeli tedy může být ovlivněn. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Úvahy o trhu v Črdeli, který je totálně v prdeli?
To si raději v neděli, prdni pod dekou v posteli! 😉 😁 😁

Tesla nemůže konkurovat LEPŠÍM a hlavně MNOHEM LACINĚJŚÍM čínským vozům. Leda… pokud bude český nevolník nadále poslušně sypat své prostředky do emerického hospodářského krachu. https://www.kur­zy.cz/zpravy/747606-cnb-v-lete-nakupovala-v-americe-desitky-miliard-utratila-za-akcie-applu-tesly-microsoftu-a-rady/

Ale o tom, že jsme jen poslušná DOJNÁ KRÁVA (a podle toho to zde také vypadá) jsem již mnohokrát psal, I když poslední dobou to vypadá s tím hospodářským drancováním Črdele tak, že průměrné dojné krávě můžeme ZÁVIDĚT. 😕

Další odpovědi
Pisatel

Je toto vůbec otázka, nebo je to tvrzení?

Nicméně uvidíme do budoucna. Pokud výrazně zlevní baterie a zlepší se jejich kapacita a rychlost dobíjení + síť dobíjecích stanic + se zvýší dostupnost levné elektrické energie (zajímavý příklad Francie, jejich jaderných elektráren a úspěchu TGV), mohli bychom se v Teslách prohánět více i v ČR. Nicméně myslím, že to bude spíš záležitost našich dětí.