Lze pěstovat chilli papričky doma?

Brouzdala jsem na webu a narazila na tenhle web http://pestovani-chilli.cz/ a tam se v sekci pěstování chilli v kostce, že vypěstování papričky je vcelku jednoduchoučké, což se mi ale nezdá. Myslíte si, že jsem vážně schopna si vlastní chilli vypěstovat tady v Česku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 100% Ne 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Jistě a úplně v pohodě,ale nesmíš být takový "zahradník" jako já. Letos na jaře po přesazení do květináčů jsem všechny rostlinky (10 druhů),pečlivě zalil. Přežila ta, kterou jsem vynechal a nezalil. V té plastové láhvi nebyla voda,ale tetrachlór. Ale nevzdávám to,příští rok to bude v "pohodě". :-))

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

Doplňuji:
pěstujeme je doma za oknem a sklízíme dost velkou úrodu na to aby stačila do příští sklizně / do příštího roku/vždy máme vždy tak 10 -12 sazenic

Bronzový

Ano

Ano, normálně ve větších květináčích za oknem i na balkoně. Dokonce ani nemusíš sazeničky kupovat, ale stačí vzít semínka zevnitř chili papričky, kterou chceš pěstovat, a z těch ti rostlinky vyrostou, teda pokud nebyl před tím paprička zmražená, nebo není jinak ohrožena klíčivost semen

Ano

Doplňuji:
kámoš jich má několik druhů

Ano

Doplňuji:
Je to ale trošku náročnější rostlinka. Musíš se o ní starat a hlavně se musí hnojit. Známy je do pěstování chilli docela fanatik, tak to vím :-).

Ano

Doplňuji:
My doma také pěstujeme,a roste normáně jako každá jiná zelenina či ovoce :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 649
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.