Majza

Pěstujete chili papričky?

Nejlepší odpověď
anonym

Už ne

Další odpovědi
suaeda

Pěstoval jsem ale nyní již několik let pěstuji jen mírnější „kozí roh – pálivec“.
http://dobrase­mena.cz/PALIVEC-Paprika-rocni_2516.htm
Je to velice plodná paprika. Na dobře vyhnojeném prosluněném místě vyroste i 25 lusků přes 10 cm dlouhých. V kbelíku na balkoně tak 10 lusků. A jak píší je výborná pro přímé jídlo, tak je ještě lepší zavařená v octovém láku (jako na okurky). Pálivost není tak velká.

Pankrác

Dřív jsem pěstoval. Dnes už taky ne.