Stříbrný

Lze nějak zjistit, co dělá PC od doby, kdy se přihlásím na svůj účet ve win 7?

Třeba na serverech se krásně vypisuje v příkaz. řádce, co se provádí a provádělo, takže lze zjistit téměř cokoliv.
Při prvním přihlášení trvá mému notebooku 2 minuty, než dokáže "normálně" pracovat a otevřít například chrome a na něm domovskou stránku, takže se celý "start" PC několikanásobně prodlužuje, znova přeinstalovávat ho nechci, pouze zjistit, co ho tak zatěžuje :)
Doplňuji:
Programy, které se spouští s PC jsem si nastavil přesně dle mého, to samé s aktualizacemi, jde mi přesně o nějaký výpis toho, co PC dělá, možná existuje i v té přikazové řádce nějaký příkaz.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když mi pošlete výpisy z programu RSIT, tak se Vám na to mohu podívat.
RSIT stáhnete z http://images.malwareremoval.c om/…
Program stáhněte, spusťte jako správce (tedy klik pravým tlačítkem myši na ikonku a zvolit Spustit jako správce) a v okně nechte nastaveno na 1month a pokračujte kliknutím na Continue.

Potom bude chtít program odsouhlasit licenci, takže to potvrdíte kliknutím na I accept. Po dokončení prohledávání se do adresáře Tento počítač-Místní disk C\rsit uloží dva soubory - info.txt a log.txt - oba mi pošlete emailem na bedy zavináč outlook tečka cz a můžu Vám na to mrknout.
Eventuálně je nahrajte třeba na leteckaposta.cz nebo uschovna.cz a vnitřní poštou nebo sem vložte odkaz.

Další odpovědi:

Zlatý

podrobne to mas rozepsano v Revo uninstaler (spousteni programu po strartu) ..vsechny programy a sluzby ktere se ti po zapnuti PC spusti ...
Doplňuji:
jo je tam moznost je povypinat a zkontrolovat co je to za sluzbu nebo program primo online ...ve spravci autospousteni ... nebo na sluzby a dalsi je dobrej tento program ..je to vlastne rozsireny Spravce uloh ... http://www.stahuj.centrum.cz/… je tam i portable ..ale ten je lehce osekany ,.:D no vyzkousej ...

Stříbrný

jo..taky mi to tak dělá...ale jen na noťasu...PC se pouští podstatně rychlej...ale taky má podstatně rychlejší střeva a rychlejší připojení k netu...a myslím, že je zpomalený jen proto, že mám pomalejší router, takže i wifi, než pevné připojení, takže než nachrastí NOD, skype, zkontroluje aktualizace a podobné kraviny a pak ještě kontroluje jestli je v el. síti, nebo na baterce a jaký má dát "profil" pro úsporu energie a pod...prostě taky čekám a čekám....a firefox se mi pak otevře 6x, jak ne něj zběsile klikám .-))

Diskuze k otázce

Zlatý

Bedy

Funna: Ono Firefox je dost pomalý sám o sobě a ty starty jsou vůbec pomalé, co vím ze zkušeností. Lepší je třeba Internet Explorer nebo Opera.
Jinak jestli chcete, klidně mi taky výpisy z RSITu pošlete a juknu Vám na to :-)

Zlatý

badisko

huxo existuje tady Bedy ...:D tam ve vypisu http://www.viry.cz/… taky ti to doporucim vic podrobneji uz to snad ani nejde .

Stříbrný

huxa

O RSIT a hijackthis vím a také v tom dokážu vyčíst, co potřebuji, nicméně to prostě není to, co hledám.
Něco, jako bys dívce hledající partnera dal vibrátor...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.