mirekborek

Existuje program který umí a detekovat všechny programy v PC a aktualizovat je?

Existuje program který dokáže detekovat všechny programy v PC nejen ty z Win10 storu ale všechny a dokáže vypsat který potřebuje update a který ne?

Nejlepší odpověď
Cenobita

100% to asi nedokáže žádný, ale antivirus Avast dokáže aktualizovat vybrané programy.

Další odpovědi
dubraro

Ve Windows není takový jednotný systém jako v Androidu. Každý program se o svou aktualizaci stará sám.

radjur

Ano apku lidé stahují ale neuvědomují si že jde vlastne o virus. Takže aktualizovat zásadně ručně.