kurec

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s poštou a Outlookem?

Původní neotázka
Klik a Outlook

Největší problém je že nevím jak to nazvat právě tím nevím jak to odstranit no prostě se stane to že
kliknu na emailovou adresu ve excelu a najednou mi vyskočí okno že outlook není správně nainstalován taky aby byl když jsem si ho naschvál odinstaloval avšak já chci aby ani to okno nevyskakovalo protože to mění emailovou adresu na modrou s podržením

Odpovědi
jpau

Změň formát buňky na text

Arne1

Změna na modrou znamená že to je aktivní obsah – webová adresa nebo emailová adresa. Je to prostě vlastnost mnoha aplikací, dělá to například i Word.

To, že se ti píše něco o Outlooku, to je proto že jsi ho odinstaloval a systém to má zapamatované. Obecně má ta hláška tvrdit že emailový klient není správně nainstalován. V té souvislosti – opravdu jsi ten Outlook regulerně odinstaloval ? Při odinstalaci by se totiž ten odkaz měl zrušit. Tipl bych, že jsi ho místo odinstalování prasácky smazal.

isteron2

Aútlok a excel nepoužívam a nemám staristi.