Wortygen

Jak nastavím který program po spuštění PC se má zapnout?

Chci se zeptat , kde nastavím , aby se daný program zapl automaticky po spuštění PC. Je to spíše taková aplikace.

Odpovědi
Sklenda

Asi by bylo dobré napsat o jaký systém se jedná :) Takže obecně, pokud jde o Windows, mělo by stačit přidat zástupce do nabídky start a podsložky „Po spuštění“. Pokud se bavíme o Linuxu, tak vložit SimLink do /etc/rc*.d/. Simlink by měl začínat písmenem „S“ a dvoucifernou číslicí.

led

Vložte si odkaz do adresáru „po spustení“
Štart-Programy-Po_spustení
Prípadne: C: \Users\meno_u­žívateľa\AppDa­ta\Roaming\Mi­crosoft\Window­s\Start Menu\Programs\Star­tup

irisx

Ta volba bude v nastavení toho jednotlivého programu. Bude to v Nastavení/Options a obvykle je tam věta: Spustit se startem Windows/Start automatically when starting Windows. Tu volbu zaškrtněte, pak klikněte na Použít/Apply a nakonec klikněte na OK. Při příštím spuštění PC se automaticky spustí i tenhle program. Někdy se k této volbě dostanete přes Preferences/Ge­neral/Launch on startup, to záleží na tom, jaký prográmek máte na mysli.

A.d.a.m.

Zkus programy Autoruns for Windows – http://techne­t.microsoft.com/en-us/sysinternal­s/bb963902.as­px nebo Startup Delayer – http://www.r2­.com.au/page/pro­ducts/show/star­tdelay

sadr

Osobně ti spíše doporučím snažit se programy automaticky spouštěné při startu vypnout. Zpomaluje to PC a zasírá systém. Pokud to není nutné vypnul bych to. Sám mám po startu spuštěnej v podstatě jen antivirus