Razhel

Lze chodit na VŠ bez maturity?

Dobrý den, měla bych otázku, jestli lze chodit na přednášky na VŠ (konkrétně obor japanologie) bez toho, aby měl student střední?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Alesh

Většinou jsou přednášky volně přístupné, možná na nějaké soukromé škole to nějak hlídají, nevím. Ale obecně platí, že můžeš si jít vyslechnout jakoukoli přednášku na jakékoli VŠ, stačí jen vědět kdy a kam máš jít.

Další odpovědi
Drap

Chodit tam lze, třeba jako zaměstnanec zajišťující vytírání podlah. Ovšem studovat tam bez maturity nelze.