dust8

Líbilo by se Vám, kdybych Vám četl myšlenky?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ušetřilo by to spoustu keců.

Další odpovědi
Rokio

Mně by se nelíbilo, kdyby mi někdo četl myšlenky. Utrpělo by tím moje soukromí.

hapiky

Mě by se líbilo, kdyby si všichni lidé navzájem mohli číst myšlenky. To by vyřešilo kromě jiného spoustu podvodných činností už v zárodku.

Kelt

Myšlenky mi můžeš číst jen v případě, že se vidíme. Netvrdím, že neumíš číst mezi řádky, ale je zde určitá časová prodleva. No někdy je to dobré jindy ne. Pro tebe i pro toho druhého.

zjentek

Ano.

A taky by se mně líbilo, kdyby mé myšlenky četly babuchen, které hodlám klofnout. Zde souhlas s odpovědí Ametyst. A později by jim to ušetřilo spoustu času prolézat mně svévolně skříní, šrajtoflí, laptopem, mobilem…

Drap

Klidně si počti!