dust8

Jak by se vám líbilo, kdyby vám všichni četli myšlenky?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nelíbilo se mi to a naštěstí to není ani možné.

Další odpovědi
Drap

Vůbec by se mě to nelíbilo.

paul1

Zábavnou formou to bylo uvedené ve filmu „Po čem ženy touží?“. Ten se mi celkem líbil.
Ve skutečnosti by to příjemné nebylo. Jsou ale jedinci, kteří podle mimiky a tzv. řeči těla dokáží částečně uhodnout na co člověk myslí.

Postmaster

Pokud něco napíšeme na internet tak cizí lidi čtou naše myšlenky a někdy na ně i reagují, jde o to, jaké myšlenky máme, někdo myslí na peníze a jiný myslí ma práci.

Kepler

Tak to by se mi vůbec nelíbilo, to by bylo něco jako hrubé porušení GDPR. Zabalil bych si řepu do alobalu, prý to všechno perfektně odstíní jako Faradayova klec.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.