zjentek

Lesklá pokožka značí, že z člověka vycházejí toxiny, čili toxický odpad?

A pokud ano, co by takový člověk mohl a měl správně udělat, aby byl rychleji čistý a zdráv, čili krásný?

Ilustrační foto: https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_QN_8/8cLdm.jpeg?fl=cro­,0,0,4096,2731%7Cres,256­0,,1%7Cwebp,75

Odpovědi
aliendrone

FUJTAJXL, to jsem se lekl!!! 😮 😕

Ne že bych byl nějakpředpotento, ale jen tak bez přípravy… TOHLE?!? 😮 😕
Uvědomuješ si, že můj dnešní oběd by mohl být zvědavý na to, CO mě tak znechutilo a zatoužil se na TO podívat? (Byl moc dobrý, byla by ho škoda.) 😉

V zásadě jsi to trefil, JDE o detoxikaci/čiš­tění těla, kdy se tělo zbavuje metabolizovaných zbytků stravy. U normálních lidí to ovšem jde jiným tělesným otvorem, než ústy (a jak se těm odchozím produktům říká JISTĚ víš). 😉

Každopádně pokud to ze sebe tlačíš USILOVNĚ, může dojít i na to zpocení, což o5 jistě také víš. 😁 😁 😁