ZuLeona

Jaký doplněk, který koupíte volně v lékárně, kupujete na lepší spaní?

Poslední dobou špatně spím, mám nějaké stresy v práci.

Odpovědi
elkon

Čaj z meduňky.

quentos

Na to je jednoznačná odpověď – hořčík.

Nicméně kromě toho dodržuju další zásady správného spaní (více v knihách „Spánek je umění“ S. Stevensona a „Proč spíme“ M. Walkera):

  • poslední 3–4 hodiny před spaním nesportovat, nejíst, nepít povzbuzující nápoje (tedy ani černý či zelený čaj), nic neřešit (mozek už se připravuje na spánek)
  • poslední 1,5 h před spaním si dát „digitální detox“ – vypnout všechny obrazovky
  • mobil pryč z ložnice
  • denně si najít čtvrthodinu, po kterou dám nohy nad hlavu (změní se tím směr krevního oběhu, což spánku prospívá)
  • když to počasí dovolí, najít si denně čtvrthodinu na bosou chůzi po hlíně v přírodě
  • přes den, zejména dopoledne, se co nejvíce hýbat, zejména venku
  • před spaním vyvětrat

Luiza

Výborný je allegra melatonin RAPID – užívám ho chvíli, ale jsem moc spokojená. Já chodím na noční a spaní mám zpřeházené, ale díky tomuto doplňku zase klidně spím a hlavně jsem pak odpočatá.

bibcabi

ahoj ja nekupuju v lékárni ale kupuji si CBD kapky https://www.ko­nopnafarmalip­tov.cz/katego­ria/cbd-oleje/ a to mi pomáha na lepší spánek.. zkus..neb zkus nejaky melatonin

Luiza

Tady ho můžete objednat www.gigalekar­na.cz/produkt/a­llegra-melatonin-rapid-30-pastilek

LenkaHaj

Moc díky, mám objednáno :) Procházela jsem různé diskuze a lidi si tento doplněk od Woykoff moc chválí.

LenkaHaj

Zdravím, chtěla bych ho taky zkusit – poradíte, kde ho koupit nebo objednat na internetu?