boodiste

Má význam 15 – 20 ti minutový spánek?

Nejlepší odpověď
quentos

Jistěže. Pro regeneraci těla a nabytí energie není nic lepšího. Je to stokrát přirozenější než do sebe nalejt hrnek kafe.

Další odpovědi
anonym

Když mi bylo 25 let, vozila jsem syna o půl šesté ráno do školky z Kopřivnice do Příbora. Vstávala jsem po čtvrté. Vracela jsem se domů v pět hodin odpoledne – utahaná jako kůň. Syna jsem strčila do pokojíku sotva si zul boty a sundal bundu. Chvíli si hrál a já padla zatím do křesla. Někdy stačilo i 10 minut. Usínala jsem okamžitě a tvrdě. Probouzela jsem se čilá jako rybička a fungovala v pohodě dál. Takže to mělo zásadní význam.

mosoj

Tak něco ze života. Téměř 3
/4 života jsem pracoval na směny v nepřetržitém provozu. Mnohokrát na noční na mně přišla taková ospalost, která se dala zvládnout jedině cca 20 min spánkem. Potom to již bylo zvládnutelné. Takže takový spánek význam má !!

casey

U me ano. Po obede idealni odpocinek na gauci

hanulka11

určitě /ale jak pro koho/- je to takový šlofíček a někoho opravdu osvěží

iceT

To není spánek,to je bezvědomí…
Ale asi bude záležet,jestli je to zdřímnutí po obědě nebo trocha odpočinku po prohýřené noci při vědomí,že jdu druhý den do práce.

anonym

Rozhodně má význam,obzvlášť po obědě,kdy se tuky krásně ukládají kritických partiich.

franku

Lepší 15–20 minut spánku než nic.

JančaKucera4

Dobrý den, 15 až 20 minutový spánek může mít významný dopad na vaši denní vitalitu a výkonnost. I když se může zdát krátký, tenhle krátký odpočinek může zlepšit vaši koncentraci a paměť, ale i náladu. Pokud máte problém se spánkem v noci, tak zkuste Krupa Kratom, po které se uvolníte a budete spát celou noc jako nemluvně.