Avatar uživatele
boodiste

Má význam 15 – 20 ti minutový spánek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Damiana před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jistěže. Pro regeneraci těla a nabytí energie není nic lepšího. Je to stokrát přirozenější než do sebe nalejt hrnek kafe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když mi bylo 25 let, vozila jsem syna o půl šesté ráno do školky z Kopřivnice do Příbora. Vstávala jsem po čtvrté. Vracela jsem se domů v pět hodin odpoledne – utahaná jako kůň. Syna jsem strčila do pokojíku sotva si zul boty a sundal bundu. Chvíli si hrál a já padla zatím do křesla. Někdy stačilo i 10 minut. Usínala jsem okamžitě a tvrdě. Probouzela jsem se čilá jako rybička a fungovala v pohodě dál. Takže to mělo zásadní význam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tak něco ze života. Téměř 3
/4 života jsem pracoval na směny v nepřetržitém provozu. Mnohokrát na noční na mně přišla taková ospalost, která se dala zvládnout jedině cca 20 min spánkem. Potom to již bylo zvládnutelné. Takže takový spánek význam má !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

U me ano. Po obede idealni odpocinek na gauci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

určitě /ale jak pro koho/- je to takový šlofíček a někoho opravdu osvěží

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

To není spánek,to je bezvědomí…
Ale asi bude záležet,jestli je to zdřímnutí po obědě nebo trocha odpočinku po prohýřené noci při vědomí,že jdu druhý den do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozhodně má význam,obzvlášť po obědě,kdy se tuky krásně ukládají kritických partiich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Lepší 15–20 minut spánku než nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JančaKucera4

Dobrý den, 15 až 20 minutový spánek může mít významný dopad na vaši denní vitalitu a výkonnost. I když se může zdát krátký, tenhle krátký odpočinek může zlepšit vaši koncentraci a paměť, ale i náladu. Pokud máte problém se spánkem v noci, tak zkuste Krupa Kratom, po které se uvolníte a budete spát celou noc jako nemluvně.

Nový příspěvek