Toruk

Kytka ženě/ dívce

Rád dávám ženám kytku. Když ji daruji v místnosti, tak v pohodě- dotyčná si ji dá do vázy. Ale nejsem si jistý, jestli ženě vyhovuje dostat kytku na schůzce v terénu (třeba v parku)… Jestli jí jako nevadí, že by tu kytku měla žmoulat v ruce.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Většina žen květinou nepohrdne ani v terénu. Je tedy pravda, že pak na té procházce parkem apod. je to trošku nepohodlné a navíc hrozí, že to květina nepřežije, ale myslím, že té ženě ta květina nevedí.

Další odpovědi
Wareg

Asi bych to řešil jednoduchým způsobem, a to jednou jedinou růží… v jednoduchosti je krása, účel se splní, nepřekáží, neprotěžkne ruce…

FOG

Ja vetsinou davam zenam jednu rudou ruzi a jen k vetsim oslavam – kulatinam dam vetsinou kytici vetsi.
Nejvetsi jsem pred lety dal mamince – 60 ruzi.

Katrous

dobra zena ma rada kytju ale musis si zjistit jestli ta zena neni alergicka nebo jake kvetiny ma rada ja osobne sem taky alergicka ale ruze mam rada

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

Michal

Budete asi pozorný muž.Netrapte se tím, co s tím ona udělá.Pokud má radost a dostanete pusu,nebo se usměje, jste za milou pozornost odměněn.

anetadela1

Nikde není psaný, že to musí být kytka řezaná. Mě naopak víc potěší, když je živá v květináči. Pak nemusí mít ani žena problém, prostě ji v květináči postaví vedle sebe na lavičku…

Komodita

hlavní je že ji má…a žmoula nebo jen drži to je fuk jako třeba i když ji zahodi než pujde domu…tak asi i žmoulani je lepši pro darce…

Zungu

Všechny ženy rády dostávají květiny a myslím si,že žádné nevadí,kdy a kde ji dostane.Mě teda rozhodně né.A klobuk dolů,není moc chlapů,které květiny dávají

Vero

Ano, a navíc a upřímně, já se cítím krásně, když jdu přes město a nesu si kytku! :)