Bronzový

Kytka ženě/ dívce

Rád dávám ženám kytku. Když ji daruji v místnosti, tak v pohodě- dotyčná si ji dá do vázy. Ale nejsem si jistý, jestli ženě vyhovuje dostat kytku na schůzce v terénu (třeba v parku)... Jestli jí jako nevadí, že by tu kytku měla žmoulat v ruce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Většina žen květinou nepohrdne ani v terénu. Je tedy pravda, že pak na té procházce parkem apod. je to trošku nepohodlné a navíc hrozí, že to květina nepřežije, ale myslím, že té ženě ta květina nevedí.

Další odpovědi:

Pokročilý

Asi bych to řešil jednoduchým způsobem, a to jednou jedinou růží... v jednoduchosti je krása, účel se splní, nepřekáží, neprotěžkne ruce...

Bronzový

Ja vetsinou davam zenam jednu rudou ruzi a jen k vetsim oslavam - kulatinam dam vetsinou kytici vetsi.
Nejvetsi jsem pred lety dal mamince - 60 ruzi.

Pokročilý

dobra zena ma rada kytju ale musis si zjistit jestli ta zena neni alergicka nebo jake kvetiny ma rada ja osobne sem taky alergicka ale ruze mam rada

Zdroj: www.hasicihranice.mypage.cz

Stříbrný

Budete asi pozorný muž.Netrapte se tím, co s tím ona udělá.Pokud má radost a dostanete pusu,nebo se usměje, jste za milou pozornost odměněn.

Bronzový

Nikde není psaný, že to musí být kytka řezaná. Mě naopak víc potěší, když je živá v květináči. Pak nemusí mít ani žena problém, prostě ji v květináči postaví vedle sebe na lavičku....

hlavní je že ji má...a žmoula nebo jen drži to je fuk jako třeba i když ji zahodi než pujde domu...tak asi i žmoulani je lepši pro darce...

Všechny ženy rády dostávají květiny a myslím si,že žádné nevadí,kdy a kde ji dostane.Mě teda rozhodně né.A klobuk dolů,není moc chlapů,které květiny dávají

Pokročilý

Ano, a navíc a upřímně, já se cítím krásně, když jdu přes město a nesu si kytku! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.