Avatar uživatele
Toruk

Kytka ženě/ dívce

Rád dávám ženám kytku. Když ji daruji v místnosti, tak v pohodě- dotyčná si ji dá do vázy. Ale nejsem si jistý, jestli ženě vyhovuje dostat kytku na schůzce v terénu (třeba v parku)… Jestli jí jako nevadí, že by tu kytku měla žmoulat v ruce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Většina žen květinou nepohrdne ani v terénu. Je tedy pravda, že pak na té procházce parkem apod. je to trošku nepohodlné a navíc hrozí, že to květina nepřežije, ale myslím, že té ženě ta květina nevedí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wareg

Asi bych to řešil jednoduchým způsobem, a to jednou jedinou růží… v jednoduchosti je krása, účel se splní, nepřekáží, neprotěžkne ruce…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Ja vetsinou davam zenam jednu rudou ruzi a jen k vetsim oslavam – kulatinam dam vetsinou kytici vetsi.
Nejvetsi jsem pred lety dal mamince – 60 ruzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

dobra zena ma rada kytju ale musis si zjistit jestli ta zena neni alergicka nebo jake kvetiny ma rada ja osobne sem taky alergicka ale ruze mam rada

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Budete asi pozorný muž.Netrapte se tím, co s tím ona udělá.Pokud má radost a dostanete pusu,nebo se usměje, jste za milou pozornost odměněn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Nikde není psaný, že to musí být kytka řezaná. Mě naopak víc potěší, když je živá v květináči. Pak nemusí mít ani žena problém, prostě ji v květináči postaví vedle sebe na lavičku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Komodita

hlavní je že ji má…a žmoula nebo jen drži to je fuk jako třeba i když ji zahodi než pujde domu…tak asi i žmoulani je lepši pro darce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zungu

Všechny ženy rády dostávají květiny a myslím si,že žádné nevadí,kdy a kde ji dostane.Mě teda rozhodně né.A klobuk dolů,není moc chlapů,které květiny dávají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vero

Ano, a navíc a upřímně, já se cítím krásně, když jdu přes město a nesu si kytku! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek