Avatar uživatele
ten který je

Otázka pro ženy,dívky a slečny

Můžete prosím stručně odpovědět kteří muži vás přitahují a naopak co je na mužích odpudivého?Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

Kdyz posoudim prvni dojem (tedy pominu vlastnosti, ktere clovek u druheho zjisti a oceni az casem), tak by chlap mel byt chytry, vtipny a upraveny (ale to opravdu mam na mysli to, co se pozna povrchne a nemyslim tim, to jaky by mel byt muz jako clovek do zivota). Co me odpudi je hloupost, arogance, vulgarnost a projevy netolerance (takze treba xenofobie, celkove vyhrady vuci dalsim lidem kvuli zjevu nebo jinym nedostatkum – u takovych definitivne konci moje snaha o jakoukoliv komunikaci)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Predevsim rozhodny,vtip­ny,cestny.Urci­te ne- hospodsky typy,lenochy a chvastouni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

mě přitahují muži sympatičtí, slušní, hodní, musím na tom muži vidět že opravdu má o mě zájem a hlavně k tomu muži musím něco cítit pokud k němu nic necítím tak mu raději řeknu že at se nezlobí že můžeme být kamarádi ale chodit s nim nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

…hm,zajímavé odpovědi,stejně pokukujou po grázlících,normálka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Není všechno zlato,co se třpití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě přitahují určitý typy. Můžou být blonďáci, černovlasí,to je jedno, ale musí mít na první pohled v obličeji určitý rys a pak nesmí smrdět. KDyž chci flirtovat, tak pak koukám na inteligenci a další věci.....To je na dýl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mě přitahují gentlmeni. Jsem romantička takže kino, večeře. Zároveň pracovití a hlavně nezadlužený.
Fyzicky: Větší, mohutní, nějakej špek nevadí. Hlavně ne hubení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mě se líbí muži slušní,spoleh­livý,pracovitý,ne­musí to být zrovna atleti,ale aby o sebe pečovali.Nesnáším když chlap smrdí potem,zatuchlíma věcma,pivem,nečistí si zuby,není čistotný.Z takových se mi fakt zvedá žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenina270

já sem si o svém manželovi myslela že je skoroperfektní jen rok a půl-pak se napil,chtěl napsat půl baráku a byl hrubej-odpustila sem mu-5 měsíců na to mi vrazil facku-prý jen ve vzteku protože sme měli výměnu názorů-nic sem neprovedla špatného a stála sem si bohužel zatím-měl jiný názor…rozvádím se..

  • PONAUčENí-přitahovat vás může kdo chce-jenže jakmile si začne myslet,že vás má v hrsti-začne si skákat a poroučet a chce s váma vorat…není to vždy ale někdo-nejen chlap to tak dělá…
  • jenže když sme spolu chodili-tak bylo vše jinak a opravdu mě přitahoval se vším všudy
  • holky dejte si POZOR-KDYž maminka chlapa před váma začne vychvalovat do nebes-je to VELKé varování,že není takový jak se vám zdá na první pohled…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek