Proč si holky dávají pusu?

Když se potkají dvě zástupkyně něžného pohlaví, zpravidla se obejmou a dají si pusu. Proč? To je nějakej zvyk nebo co? :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dávají si symbolicky pusu na obě tváře,ano-je to tak nějak IN.

Další odpovědi
SajmonModer

Jsou to lesby.

Já...

Nevím, myslím si taky, že to souvisí s amerikanizaci naší společnosti. A oni si ani nedávaj pusu, ale tvář!!! A ještě přitom udělaj takovou grimasu – jakoby nafouknou tváře a vyšpulej rty. A to je příšernej pohled. A téď ty trapasy, když jedna jenom jednou, ta druhá na dvě tváře (někdy i tři), to ta první už s tím ani nepočítá, tak hlavu odkloní, pak ji zas přikloní, ta druhá už ale svoji druhou snahu o polibek (vlastně tvář) vzdala, tak hlavu taky odkloní, pak zase přikloní. No trapný…

Ještě že se tam nelíbaj taky chlapi – BRRRR, to bych byl za náfuku…

ReHu

Nejsou to jen holky.
A nepřišlo to z USA, příbuzní z Francie a Německa (původně západního) se takto s námi zdravili i před „revolucí“.
Jen jsme na to nebyli jaksi zvyklí.

Kroupič

To maj za americkejch filmů :D

Honzucha

Srandovnější by bylo, kdyby si dávali symbolicky facku. Ale ty pusy jsou hezčí.

Dorian

Jak řekl ReHu je to především francouzský zvyk a netýká se jen dvou žen. S amerikanizací to určitě nesouvisí, vzájemně se olíbávali i komunistický funkcionáři (viz odkaz, jen pro silné povahy 😁 )

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Fi­le:Breznev-Honecker_1979.jpg