kvalitní řasenka

dobrý den.můžete mi poradit jaká řasenka černá a vodéodolná,zhuštující a prodlužující a od jaké firmy je nejlepší? a v jaké cenové relaci a kde ji lze koupit.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit řasenku Maybelline define a lash (zářivě zelené balení), ta však není voděodolná. Za velmi kvalitní řasenku považuji Lancome Hypnose (ta je voděodolná), která Vám udělá velmi pěkné řasy. Obě se dají běžně sehnat v drogerii nebo na internetu. První stojí kolem 150 korun a druhá kolem 600 korun. Možná budete muset chvíli hledat než narazíte na tu ideální, ale myslím si, že tyto dvě jsou velmi kvalitní.

Další odpovědi:

Zlatý

já používám řasenku BAOLISHI MASCARA JSEMs ní spokojená cena této řasenky je 180 kč

Pokročilý

Max Factor- Hot Curlje dobry, ale je celkem zname ze testuji na zviratech, tak jestli ti to nevadi, tato rasenka je dobra, i kdyz ja ji moc nepouzivam.

já používám voděodolnou řasenku aqva look/fish(prominte za praopis)a mám ji skoro rok=D

Já doporučuju Glam eyes od Rimmel London,ale kždému vyhovuje něco jinýho

z mi zkusenosti sem vyskousela radu znackovych a velmi kvalitnich rasenek, ale vsechny dělají žmolky proste zmolky mi nedela akorat miss sporty!!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.