Jaký používáte voděodolný makeup?

Chtěla bych se zeptat, jaký používáte voděodolný makeup a jestli opravdu vydrží. Já mám ted hodně zhoršenou plet, tak se bez něj neobejdu a navíc jsme se synem začly chodit do plavání, tak ho budu akutně potřebovat, děkuju za tipy.

Odpovědi:

Stříbrný

Proč si nedojdete ke kožnímu lékaři??

Zlatý

Vzhledem k tomu, že tento typ make-upu je určený spíše k občasnému používání, nepoužívám ho. Pokud máš, z různých důvodů, pleť zhoršenou, může se stát, po pravidelném používání, že se zhorší ještě více.
Pokud make-up potřebuješ nutně, raději bych volila jiný kvalitní, nanesení trvá pár vteřin a k pleti bude šetrnější.

Zlatý

Než schovávat nehezkou pleť bylo by možná lepším řešením vyřešit příčinu

Jako to jsou rady, asi když někdo píše o radu na makeup, tak nechce slyšet nic o kožním!
Makeup od Alciny, mám osvědčený, že vydrží docela dlouho, kupuju na a-comsetics

Pokročilý

Shoršená pleť se dá vyléčit tak že makeup není potřeba. Voděodolníé věci zas tak moc skvělé do vody nejsou a nekryjí tak perfektne. Vsadila bych spíše na vyléčení plěti než na zakrývání a tím zhoršovéní jí...

Diskuze k otázce

bobasika

U kožního jsem byla a prý by mi pomohla antikoncepce, takže ji používám, ale zatím žádný zázrak...samozřemě se to snažím řešit, ale tenmakup prostě potřebuju a hotovo

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.