wenda

pandí oči

Slyšela jsem někde pojem pandí oči. Nvíte co to je?

Nejlepší odpověď
panenka

ŘEKLA BYCH ŽE PANDÍ OČI ZNAMENAJÍ KDYŽ JSI HODNĚ NALÍČENÁ A OČI MÁŠ ZVÝRAZNĚNÉ JEŠTĚ ČERNOU TUŽKOU

Další odpovědi
kenyrts

Pro mnoho chlapů je make-up bariérou mezi nimi a jejich protějšky a podle všeho dávají přednost přirozenému vzhledu. Ale je zajímavé, že se zároveň naprostá většina mužů bojí toto své ženě přiznat. Ženy ale make-up nosí většinou proto, aby skryly špatnou pleť, nikoli aby přitahovaly opačné pohlaví,“ uvedl k průzkumu mluvčí společnosti St. Ives vyrábějící přípravky na péči o pleť.

Deset největších make-upových strašáků:

  1. rtěnka na zubech
  2. příliš mnoho zdravíčka
  3. silná vrstva make-upu
  4. pandí oči
  5. nekvalitní řasenka
  6. jasná rtěnka
  7. jasná hranice make-upu na hraně čelisti
  8. jasně modré oční stíny
  9. tužkou vykreslené obočí
  10. netopýří stíny ve stylu Amy Winehousové

pro názorný příklad:

http://images­.google.cz/ima­ges?sourceid=nav­client&hl=cs&rlz=­1T4GGLJ_csCZ301CZ293&q=p­anda%20velk%C3%A1&um=1­&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

fortin

Pandími oči se vyznačují stoupenci EMO hnutí a bubáci.

Zdroj: http://video.li­bero.it/app/pla­y?id=76bf453b4bb92392661­895ab064fada6