Lukyn0

Kvalita polského zboží

Oni Poláci všeobecně vyrábí jenom šmejdy, ať se to týká potravin, nábytku a pod.. nebo se do dováží jenom k nám? Zrovna teď se mi dostali do ruk na přidělání ocelový vchodový dveře z Polska. Ku*va, to jsou takový šitky, že bych jim to nejradši omlátil o palici. Klika je všelijak poškrabaná, šrouby nepasujou a celej jejich vnitřek je narezavělej. A to jsou úplně nový z OBI. Začínám mít na Poláky alergii stajně jako na naši jistou „utlačovanou“ menšinu. Není nad to si udělat výlet a nakoupit za dobrý peníze a kvalitně v Německu.

Nejlepší odpověď
anonym

Přišel jste „s křížkem po funuse“. Opakované téma opakovaný dotaz: kvalita polského zboží.
No fajn, a Češi nedokážou vyrábět šunty?
Nechci se zastávat Poláků, ani v náznaku mi nejde o to pátrat, zda je jejich zboží kvalitní, nebo všechno nestojí za nic. Z logiky věci ale vyplývá, že levné zboží je vždy laciné i svým provedením. Až budou na tom Češi tak dobře, že nebudou muset kupovat zboží podřadné kvality, tak se sem nebude dovážet. Je to pokaždé otázka nabídky a poptávky.
Alergii bych nedoporučovala mít na Poláky, ti jenom využívají mezery na našem trhu. Alergii by bylo dobré mít na šmejdy v naší politice, že lid české země je nucen spokojovat se s evropským brakem. Páni poslanci a ministří určitě do Polska nakupovat nejezdí. Ale i tam se dají koupit kvalitní věci. Samozřejně za cenu tomu odpovídající. Také máme trička za 50,– Kč, ale i trička za 2 tisíce.
Podle Vás se dá odvodit, jak lehce jde Čechům naservírovat podřadný problém, aby neřešili problémy skutečné. Zhovadilosti naší vlády a politiků mohou jít k ledu, protože teď jsme jako hračku dostali do rukou kauzu"levný polský brak".
Našemu národu stačí opravdu dost málo, aby se nechal zblbnout. Dobře nám tak. Lepší vedení si nezasloužíme.....

Další odpovědi
HugoCharles

Když nebudete tyhle shity kupovat, tak je ani supermarkety nebudou prodávat. Ale to je marný, je to marný, je to marný..