Máte představu o hodnotě věcí(zboží) ?!

Dnes jsem chtěl koupit plochý klíč 10/12 a když jsem viděl etiketu s cenovkou,upustil jsem od jeho koupi. Kolik korun si myslíte,že tento klíč stál? Pro představu odkaz : http://www.naradi-naradi.cz/foto­cache/bigorig/to­na895.jpg

P.S. Nehledejte na internetu ceny těchto klíčů,jen mi sdělte svoji osobní cenu
Doplňuji:
Jikra byl nejblíže. Po mně prodavač žádal 40,90 Kč. Vám se to bude zdát velice levné,ale ještě nemám tak špatnou paměť,abych si nevzpomněl na cenu v Kčs,která byla 7 korun. Jo, a místo klíče jsem použil kombinačky.

Nejlepší odpověď
david22

Víc jak 80 kaček bych za něj nedal.
Doplňuji:
Tati,
vzhledem k hodnotě peněz a inflaci to musíš vynásobit deseti. Vyjde ti 70Kč.
Nemyslím si, že na toto nářadí pracuješ v přepočtu delší dobu, než za komančů.

Další odpovědi
briketka10

nekupuju, používám většinou též kombinačky
kladivka různých rozměrů, nebo sekyrky ! :)

hanulka11

pokud nebyl z Polska mohl stát i 300kč
Doplňuji:
41kč se ti zdálo hodně – nechápu …to přeci je věc trvalejšího rázu

zzzzz

Tona koupíš kolem 100kč, hodně záleží zda chceš profi nebo hobby nářadí.

BANAN93

víc než 70kč bych za něj nedal :D
Doplňuji:
ovšem záleží na značce a třeba nějakém revolučním materiálu

Drap

Většinou jsou moje představy v těchto věcech značně zkreslené. Pokud to nebylo nic speciálního, doživotní záruka a podobně, tak tipuji cca 90 kč

Jikra

No tak protože sem před 14ti dny kupoval v M.A.T. černý plochý klíč 8/9 za 41 ,– tak bych hádal tak 50,– . Já myslel že tam sebou praštím.

Damiana

Kdyby ses vytasil s kabelkou, představu bych měla:-))
Ale takovejhle divnej kousek…? 🙂
Tipovala bych to tak na dvacku, ale vzhledem z tomu, že tak „vyšiluješ“:-)), sázela bych na dvě stovky.
Tak kolik, kolik??
Doplňuji:
No jó, tak to je ještě levný. Musíš násobit dnešní hodnotou peněz a průměrnými příjmy. Když jsi ho dřív kupoval za 7 korun, to by dnes musel stát sedmdesát. Jako všechno, co se desetkrát zvedlo. Rohlíky taky stály dvacetník a dnes dvě koruny.
Takže ty čtyři pětky, to jde, ne?

pusinka50

Kousek železa. Tipovala bych tak něco kolem 70 Kč. Podle tvé reakce soudím, že to bude asi o hodně více?

Mapel

Podle obrázku se hádat nedá. Záleží na materiálu. Dnes to jde od stěny ke stěně. Příbuzný potřeboval uvolnit šroub a ohnul klíč. Půjčil jsem mu profi a šroub šel jak po másle. Ale taky jsem si za sadu pěkně připlatil.

Jikra

Jen malá poznámka, to co je na obrázku to není žádný trhací klíč ale jen zcela obyčejná ne(kvalita) s korunovou výrob.cenou který se na netu dá koupit za nějakých 12Kč.

anonym

Hanulko,proč narážíš zrovna na Polsko? To není jiný dodavatel,třeba Čína ?

hanulka11

to je stejný

Mapel

Přesně tak. Polsko je Čína. Tahá se to po lodích do Polska a od tud do dalších států jako vyrobeno pro.....