Bronzový

Proč je v polsku zboží daleko levnější,než u nás v Česku?

Jsou na tom ekonomicky lépe? Možná,jsem blbec,ale nikdy mě nenapadla odpověď,na tuhle otázku. Omlouvám se za gramatickou chybu v nadpisu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já nechápu lidi,kteří berou Polsko a jeji obyvatele za podřadné lidi,kteří (prý) vyrábějí šunty a proto jsou levné? Já jezdím do Polska bezmála 40 let,ale nikdy se mi nestalo,že bych koupil až takový šunt,že by jimi pohrdal.Co já jsem tam snědl jídla a ještě jsem mezi vámi.Kdyby jste tak věděli,jaci jsou polácí pohostinní,kteří si nehrají na KINGY! A i to pivo mají lepší než ty naše europiva!A nebyl bych daleko od pravdy,že jsou na tom ekonomicky lépe než my.Pravda je,že bordel mají i ve své vládě,to uznávám,taky jsou mezi nimi lidé,kteří se obohatili zázračným způsobem jako u nás.Raději končím,než zase někoho naštvu.

Další odpovědi:

Zlatý

protože to jsou šunty ;{)> to je o Polsku známá věc.
Btw. o pivu to neplatí ;{)>

Zlatý

Mají jinak nastavnou ekonomiku.

"Šunty" to jsou stejné, jako u nás. Některé ano a jiné ne.

Stříbrný

Do Polska jezdí nakupovat i čeští obchodníci,totéž zboží potom prodávají za vyšší ceny.Řadu let si tam jezdím pro květiny,např.nádherné lilie,mečíky,muškáty,ozdobné zahradní keře a jiné.Jsou o polovinu levnější a rozhodně zdobí zahradu déle než jednu sezonu.
Z vlastní zkušenosti také vím,že vysoké ceny v našich kamenných obchodech nemusí vždy odpovídat požadované kvalitě.

Bronzový

Na tržnicích je to levné a šunty to tedy jsou.A to tak,že velmi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.