Rokio

Který se vám v noci zdál sen?

Co se vám zdálo na přelomu únoru a března?

Mně se zdálo, že jsem psal těžký test z angličtiny a moc mi to nešlo.

Nejlepší odpověď
jirka F

Jak jsem se přestěhoval do Brna a přes kuchyň jsem se dostal k nemocničnímu bazénu.

Další odpovědi
Viktorie II.

Erotický.

Drap

samé příjemné věci

led

Ten, ktorého tajomstvo nemôžem prezradiť. Ale Rokio, keby ste sa opýtali ako Miroslavst pred viac než 11 rokmi „Co se vám dnes v noci zdálo?“ mohol by ste dostať viac zaujímavých odpovedí.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-vam-dnes-v-noci-zdalo

Marty Koller

Ten den zrovna žádný😐

zjentek

Viktorko, tobě se o mě zdálo nebo co?

Viktorie II.

Drap, třeba to, jak jsi s valaškou rubal vojáky?

led

A ja som si myslela, že valaška je slovenská (horalská) zbraň a Chodskí Psohlavci v boji používali čakany.

Viktorie II.

U dědy, který je z Moravy visí obě zbraně A vedle nich řeznická sekera, tak proč by Drap nemohl mít jednu z nich?