Rokio

Který se vám v noci zdál sen?

Myslím tuto noc, kdy je 19. února 2022.

Mně se zdály dva sny. Zde jsou:

  1. Moje teta měla spustu drahých kamenů, které mi nechtěla dát a abych je nezískal, tak je spláchla do záchodu. Já jsem je na toaletě vyloženě lovil, což pobouřilo tetu a chtěla mi je sebrat.
  2. Já, mamka a sourozenec jsem byli v reality show. Mně se dařilo nejlpépe, ale provokoval jsem moderátora, tak jsem dostával různé tresty. Dostal jsem za úkol udělat několik stovek kliků a celkem mi to šlo. Zbytku rodiny už moc ne. Pak jsem měl přednést písničku do televize. Chtěl jsem zarecitovat Básnićku o boxu, ale nechal jsem si zajít chuť a raději jsem přednesl státní hymnu.

Mají tyto dva sny nějaký význam? Pokud ano, který? Co myslíte?

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji hodně zdraví!

Odpovědi
Kazatel

Mě se zdálo, že jsem s pěti kočkami láskyplně obcoval, kdy tyto mi poskytly rozkoš tak často v reálném světě nevídanou.