Rokio

Který se vám zdál v noci sen?

Mně se zdálo, že jsem se chtěl dohodnout s otcem na túře z mého rodného města do Brna. Slíbil jsem mu, že dvakrát přespíme, a to v penzionu, který zaplatím, abychom nemuseli vláčet stan. Táta by platil vše ostatní. Ve velkoměstě bychom jeli vlakem, nebo busem domů.

Co se zdálo vám?

Odpovědi
jirka F

Jak jsem byl na třídním srazu s SOU. A přišli tam všichni že třídy. A po silnici se váleli uzeniny.

Sameotazky

Zdálo se mi, že pokračujeme ve včerejší konverzaci s ex milencem.

rrihamirek1

Zdalo se mi jak na me celou noc utoci komar. Rano se ukazalo, ze to nebyl sen.

zjentek

V noci jsem spal jako špalek. A taky že jo, ráno byl jako špalek.

Drap

Zdal je mě ten správný.