Miroslavst

Co se vám dnes v noci zdálo?

Je pravda, že sen je přebírání informací, které člověk získá?

Nejlepší odpověď
kropitko

Zdálo se mi zdálo,že mám peněz málo,nestálo to za nic,je mi z toho na nic.

Jasně je to pravda,většina snů je obrazem toho co nás trápí,těší,co se stalo,případně obavy z toho co by se mohlo stát,,,,je to takové naše podvědomí…

Další odpovědi
anonym

Byl jsem u ohně a učil jsem dvě kozy(opravdové!) číst.

aramah

Zaplať pánbůh nic.Mám teď trochu chaotický období nechtěla bych aby se to točilo i ve spánku.

oskar

Poslední dobou mám nějaké hříšné sny.

rybíz

Mi se zdálo o mé nenaplněné největší životní lásce. Trvá to už 30 let, tak 40–50 krát do roka. Ty informace jen někdy, není to pravidlo.

iceT

Me se vetsinou zdaji same hlouposti.
Asi to pravda je,mnohe sny cloveku napovidaji,ze vedome nechce resit nejaky problem a protoze ve spanku je clovek jaksi uvolneny,tak se mu o tom zda.

Merlin

Já jsem byla na chatě s Václavem Klausem a pekli jsme párky u ohně.

anonym

ano je já přes den lítala jako hadr na holi-úklid,vaření atd a vnoci se mi zdálo že jsem letuška

Bééruška

Ja se vozila na pincku jako spolujezdec,ale teho šamstra co řídil jsem neviděla,len zada.Pak mne v zatačce vyhodil a ja se probudila mokra jak myš.Skoro všade.Tak nevim, kdo mne to vezl,snad Ty ???