Který pes je pro mě vhodný?

Mám rodiný domek a velkou zahradu.Před 3 roky mi umřela moje kanárská doga.Chtěla bych nového společníka k dětem na výstavy psí sporty na tůry.Pejsek může být celoročně venku ale byla bych radši kdybych si ho brala dovnitř jaké plemeno mi doporučujete?Uvažuju o Svatobernarském psu - má rád děti ale není na psí sporty Cane Corso - měla bych ho zvládnout vychovat ale mám strach že by něco udělal dětem je vhodný na sporty a Jorkšír- Nevím jestli se hodí k dětem ale je prý velmi aktivní tak poraďte prosím
Doplňuji:
Co tahle Border kolie?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Americký kokršpaněl by se Vám nelíbil?

to je náš mazel:

Zdroj: http://www.nadapenny.com/viewe r.php?id=t2010296nadap04420167 2000232.jpg

Další odpovědi:

Zlatý

Border Colie je sice hezky pes,ale asi by to nebylo to prave orechove,a Yorksirak uz vubec ne-po Pressa Canario by to byl fakt skok :o)
Spis neco vetsiho a spis bych se priklanel treba k Leonbergerovi nebo k Svycarskemu mastifovi(Svat.Bern.pes).

Pokročilý

Jack Russell teriér, s tím se nebudete nudit ani na prahu smrti.

Bronzový

Já bych ti navrhl labradorského retrívra, nebo zlatého retrívra. Oba jsou ideální k dětem, potřebují více prostoru na proběhnutí, hodí se i na tůry a výstavy.

Pokročilý

a co husky?ani velký ani malý,k dětem v pohodě.aktivní až běda a navíc se dokáže k člověku tak připoutat srdcem že vás nesklame.dobře se cvičí a je velice agilní....

ja mislim že nejlepši je jorkšír moje kamaradka ho ma a je skvělej

BOC

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.