Avatar uživatele
Marty Koller

Která z těchto žen je ta nejkrásnější? Která z nich vypadá nejatraktivněji?

Obrázek č 1, obrázek č 2, obrázek č 3

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? df, aliendrone před 916 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Podle obličeje nejde posoudit, která je ta nej…
Rozhodující jsou lidské vlastnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cvrčák

Prostřední dívka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Rozhodně uprostřed. Na sto procent. Přesně můj typ, delší tmavě hnědé a mírně vlnité vlasy, trochu snědější, tmavě hnědé oči. Ale nehledě na preference, tak je určitě i tak hezčí.

Všechny jsou pěkné, na levo by byla hezčí, kdyby měla jiné vlasy (ale ani tak by nebyla krásnější než ta bruneta). Blondýna taky hezká, ale na brunetu nemá, nejen proto, že je bruneta, ale je celkově hezčí a milejší v obličeji a očích. Blondýna by navíc byla hezčí a přirozenější kdyby nebyla tolik zmalovaná (vyloženě nic proto makeupu, ale přehnané oční stíny a vůbec ta rtěnka je hrozně výrazná – nepřirozeně výrazná. Do tmavě růžova/fialová to není ono, raději světle růžovou nebo lépe červenou… I když nejlépe asi zcela bez).

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ta prostřední se mi líbí nejvíce, na druhém je ta vpravo a na třetím dívka vlevo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ta prostřední, je taková přirozená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Ta vpravo je boží! Ale je možné, že je to ta stejna holka na všech fotkách. Ale ta vpravo má modré oči, tak asi ne.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Ta vlevo má zelené pašesy a US vlajku tudíž má blízko k zeleném ty dvě vpravo mají obočí jak soudruh Brežněv tudíž možná tíhnou k východu.

Upravil/a: plebs

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Špatná anketa, chybí jiná možnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Žádná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jste ještě zajíčci, ukáži vám, jak staří pardálové odpovídají. ;) :)

  1. zjentek (sňatkový unterwassermann) > Se rozhohodne po shlédnutí majetkového přiznání.
  2. Kepler (nenapravitelný erotochlívák a sex. štvanec) > Nevidí rozdíly, prostě zatáhne všechny tři NAJEDNOU (ať to odsejpá, žádné štráchy) do svého brlohu.
  3. aliendrone > Easy, ta s NEJVĚTŠÍMA KOZAMA! ;) :D :D

Nebojte se chlopí, také na to časem přijdete a budete tak moudří jako my. Možná. Jestli vás nezchvátí nějaká cholera či jiný moribundus. :)

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Mě se líbí ta se zelenými vlasy,připadá mi trochu jako rebelka,jako já:-)
Prostřední se mi taky líbí,vypadá přirozeně a má hezkej úsměv.
Ta vpravo je moc Barbína,ty moc nemusím.
Nehledě na to,že ve svém věku bych mohl být jejích táta:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ty první dvě vypadaj k světu, můj typ by spíš byla ta první. U té třetí skrz nánosy bláta nejsem schopen poznat jak asi může vypadat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Všechny jsou ošklivé, ale nejsympatictejsi je 2.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Čecho_slovák, lze posoudit, když neposuzuješ charakter, ale fyzickou atraktivitu a prostě vzhled (není to totéž). A i když je charket důležitější, to neznamená, že nemusíš zohledňovat vzhled, obzlášť když o nic nejde. Není to něco zakázeného nebo nemravného… :D
Baví mě lidi, které „nezajímá“ vzhled… Drtivá většina pokrytci. I když upřednostňují charkter před vzhledem (prtoože je důležitější) = to vůbec nehraje roli.
On se neptá, která je NEJ, ale nejkrásnější.

Avatar uživatele
Disraeli

df, stejná holka, to nepoznáš rozdíly :D. Podle obličeje každá jiná. Nejen oči, ale i třeba nos nebo tváře, obočí (i když to se dá upravit)… Změna vlasů ti nezmění celý očividný vzhled. Ty rysy jsou totálně jiné, dokonce odlišné.

Nový příspěvek