Marty Koller

Která z těchto žen je ta nejkrásnější? Která z nich vypadá nejatraktivněji?

Obrázek č 1, obrázek č 2, obrázek č 3

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Podle obličeje nejde posoudit, která je ta nej…
Rozhodující jsou lidské vlastnosti.

Další odpovědi
Cvrčák

Prostřední dívka

Disraeli

Rozhodně uprostřed. Na sto procent. Přesně můj typ, delší tmavě hnědé a mírně vlnité vlasy, trochu snědější, tmavě hnědé oči. Ale nehledě na preference, tak je určitě i tak hezčí.

Všechny jsou pěkné, na levo by byla hezčí, kdyby měla jiné vlasy (ale ani tak by nebyla krásnější než ta bruneta). Blondýna taky hezká, ale na brunetu nemá, nejen proto, že je bruneta, ale je celkově hezčí a milejší v obličeji a očích. Blondýna by navíc byla hezčí a přirozenější kdyby nebyla tolik zmalovaná (vyloženě nic proto makeupu, ale přehnané oční stíny a vůbec ta rtěnka je hrozně výrazná – nepřirozeně výrazná. Do tmavě růžova/fialová to není ono, raději světle růžovou nebo lépe červenou… I když nejlépe asi zcela bez).

Rokio

Ta prostřední se mi líbí nejvíce, na druhém je ta vpravo a na třetím dívka vlevo.

paul1

Ta prostřední, je taková přirozená.

df

Ta vpravo je boží! Ale je možné, že je to ta stejna holka na všech fotkách. Ale ta vpravo má modré oči, tak asi ne.

plebs

Ta vlevo má zelené pašesy a US vlajku tudíž má blízko k zeleném ty dvě vpravo mají obočí jak soudruh Brežněv tudíž možná tíhnou k východu.

JežíšKristus

Špatná anketa, chybí jiná možnost.

elkon

Žádná.

aliendrone

Jste ještě zajíčci, ukáži vám, jak staří pardálové odpovídají. ;) :)

  1. zjentek (sňatkový unterwassermann) > Se rozhohodne po shlédnutí majetkového přiznání.
  2. Kepler (nenapravitelný erotochlívák a sex. štvanec) > Nevidí rozdíly, prostě zatáhne všechny tři NAJEDNOU (ať to odsejpá, žádné štráchy) do svého brlohu.
  3. aliendrone > Easy, ta s NEJVĚTŠÍMA KOZAMA! ;) :D :D

Nebojte se chlopí, také na to časem přijdete a budete tak moudří jako my. Možná. Jestli vás nezchvátí nějaká cholera či jiný moribundus. :)

Rocker

Mě se líbí ta se zelenými vlasy,připadá mi trochu jako rebelka,jako já:-)
Prostřední se mi taky líbí,vypadá přirozeně a má hezkej úsměv.
Ta vpravo je moc Barbína,ty moc nemusím.
Nehledě na to,že ve svém věku bych mohl být jejích táta:-)

Dochy

Ty první dvě vypadaj k světu, můj typ by spíš byla ta první. U té třetí skrz nánosy bláta nejsem schopen poznat jak asi může vypadat.

Lgee

Všechny jsou ošklivé, ale nejsympatictejsi je 2.

Disraeli

Čecho_slovák, lze posoudit, když neposuzuješ charakter, ale fyzickou atraktivitu a prostě vzhled (není to totéž). A i když je charket důležitější, to neznamená, že nemusíš zohledňovat vzhled, obzlášť když o nic nejde. Není to něco zakázeného nebo nemravného… :D
Baví mě lidi, které „nezajímá“ vzhled… Drtivá většina pokrytci. I když upřednostňují charkter před vzhledem (prtoože je důležitější) = to vůbec nehraje roli.
On se neptá, která je NEJ, ale nejkrásnější.

Disraeli

df, stejná holka, to nepoznáš rozdíly :D. Podle obličeje každá jiná. Nejen oči, ale i třeba nos nebo tváře, obočí (i když to se dá upravit)… Změna vlasů ti nezmění celý očividný vzhled. Ty rysy jsou totálně jiné, dokonce odlišné.