skorcovaz

Kredit, nebo paušál?

Co máte Vy? Vyhovuje Vám to? Proč? Teď se neptám na služebné telefony, dotované zaměstnavatelem, ale to, co si platíte sami.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zásadně kredit. Mám to víc ve své moci a ať počítám jak počítám v průměru je to ± stejná cena. Jenom když chci tak neplatím nic. Nebo si myslíte, že vás operátoři lákají na paušál proto aby méně vydělali ???

V pár případech je to výhodnější ale platí to pouze pro úzký okruh působnosti. Pokud potřebuji volat libovolně a kamkoliv je to jedno.
Doplňuji:
Tak se musím trochu poopravit.
Můj syn je u Vodafonu s celou rodinou. Nyní se mu podařilo usmlouvat individielní paušál za 350 Kč ve kterém je 150 volných minut. Tak to už je přijatelné.

Další odpovědi
panenka

Mám kredit je to pro mě lepší

tojsemjá

Mě vyhovuje kredit,mám to (aspoň si myslím 🙂 ) víc pod kontrolou.I když zas tak moc netelefonuju,mám ještě pevnou,kterou mám na delší „pokecání“ (1/2h zdarma,tak proč to nevyužít).Mobil spíš na sms a krátké hovory kvůli koordinaci-celá rodina jsme dost pobíhací.

dudu

Ke plné spokojenosti používám již několi let dvousimkový telefon a předplacený kredit. To mně umožňuje těžit z výhod poskytovaných dvěma operátory a kontrolu na svými výdaji.
Doplňuji:
K hovorům na pevnou linku pak využívám SKYPE.

ReHu

Paušál. kdo nevolá minimum, je to levnější. Záleží na zvoleném tarifu.
I má mamka (67 let) po přechodu na paušál to uznala.
Pod kontrolou to mám taky a volám stejně to, co potřebuji. Ať mám kredit nebo paušál.
A nevím, jak tomu mám rozumnět, když nechci, nic neplatím. To jako že nebudu telefonovat? To možná mohou pouze vyjímeční jedinci.

rybíz

Měl jsem Tarif Kredit 300 ( 150) Hit a byl jsem velmi spokojený. Pak mě přemluvili mne na Mých 5 přátelé v síti. Platím nejméně o polovinu víc, a už bych takovou blbost neudělal. Po skončení smlouvy, skončím i s T-mobilem a také jsem jim to už řekl, jak mě doběhli. No chybama se člověk učí, ale nachytat se nechám pouze jednou. Teda aspoň já.

iceT

Mam pausal,jsem spokojena,jelikoz moc nevolam,spis pisu sms.Ted od te same firmy i mobilni internet,takze muzu vyuzit i sms brany zdarma a samozrejme i emaily.

elektrikář

Ja používám kredit když jsem při penězích tak si jej zaplatím pokud nejsem mněsíc jen hovory příjímám.

gnr54

Já používám 8let paušál a neměnila bych.Jsem u t-mobile.Samozřejmně si hlidám limit,který jsem si dala.Zatim se mi to daří.

Ella2

Já mám paušál, a děsně levnej, neměnila bych určitě ;) Jsem spokojená, ty předražené paušály na neomezené všechno mě přijdou děsně drahé.

MiluskaN3

No to teda, taky mi to příjde hrozně drahé :(
A jaký paušál máš ty? Respektive od koho a kolik měsíčně platíš?

Ella2

Já mám paušál u Erimobile (www.erimobile.cz) tak se můžeš podívat co mají, třeba se ti to bude hodit. Já platím 176 Kč. Mám v tom nějaké to volaní, sms a internet zdarma.