Avatar uživatele
skorcovaz

Kredit, nebo paušál?

Co máte Vy? Vyhovuje Vám to? Proč? Teď se neptám na služebné telefony, dotované zaměstnavatelem, ale to, co si platíte sami.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Andreas, gnr54, verka před 4977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Zásadně kredit. Mám to víc ve své moci a ať počítám jak počítám v průměru je to ± stejná cena. Jenom když chci tak neplatím nic. Nebo si myslíte, že vás operátoři lákají na paušál proto aby méně vydělali ???

V pár případech je to výhodnější ale platí to pouze pro úzký okruh působnosti. Pokud potřebuji volat libovolně a kamkoliv je to jedno.
Doplňuji:
Tak se musím trochu poopravit.
Můj syn je u Vodafonu s celou rodinou. Nyní se mu podařilo usmlouvat individielní paušál za 350 Kč ve kterém je 150 volných minut. Tak to už je přijatelné.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Mám kredit je to pro mě lepší

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tojsemjá

Mě vyhovuje kredit,mám to (aspoň si myslím 🙂 ) víc pod kontrolou.I když zas tak moc netelefonuju,mám ještě pevnou,kterou mám na delší „pokecání“ (1/2h zdarma,tak proč to nevyužít).Mobil spíš na sms a krátké hovory kvůli koordinaci-celá rodina jsme dost pobíhací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ke plné spokojenosti používám již několi let dvousimkový telefon a předplacený kredit. To mně umožňuje těžit z výhod poskytovaných dvěma operátory a kontrolu na svými výdaji.
Doplňuji:
K hovorům na pevnou linku pak využívám SKYPE.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Paušál. kdo nevolá minimum, je to levnější. Záleží na zvoleném tarifu.
I má mamka (67 let) po přechodu na paušál to uznala.
Pod kontrolou to mám taky a volám stejně to, co potřebuji. Ať mám kredit nebo paušál.
A nevím, jak tomu mám rozumnět, když nechci, nic neplatím. To jako že nebudu telefonovat? To možná mohou pouze vyjímeční jedinci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Měl jsem Tarif Kredit 300 ( 150) Hit a byl jsem velmi spokojený. Pak mě přemluvili mne na Mých 5 přátelé v síti. Platím nejméně o polovinu víc, a už bych takovou blbost neudělal. Po skončení smlouvy, skončím i s T-mobilem a také jsem jim to už řekl, jak mě doběhli. No chybama se člověk učí, ale nachytat se nechám pouze jednou. Teda aspoň já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mam pausal,jsem spokojena,jelikoz moc nevolam,spis pisu sms.Ted od te same firmy i mobilni internet,takze muzu vyuzit i sms brany zdarma a samozrejme i emaily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Ja používám kredit když jsem při penězích tak si jej zaplatím pokud nejsem mněsíc jen hovory příjímám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Já používám 8let paušál a neměnila bych.Jsem u t-mobile.Samozřejmně si hlidám limit,který jsem si dala.Zatim se mi to daří.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ella2

Já mám paušál, a děsně levnej, neměnila bych určitě ;) Jsem spokojená, ty předražené paušály na neomezené všechno mě přijdou děsně drahé.

před 3429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

No to teda, taky mi to příjde hrozně drahé :(
A jaký paušál máš ty? Respektive od koho a kolik měsíčně platíš?

před 3425 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Já mám paušál u Erimobile (www.erimobile.cz) tak se můžeš podívat co mají, třeba se ti to bude hodit. Já platím 176 Kč. Mám v tom nějaké to volaní, sms a internet zdarma.

před 3422 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek