maruš

Telefonní paušál.

Mám telefonní paušál 120 minut.Dá se někde nebo nějak(mimo operátora)zjis­tit,kolik volných minut mi ještě zbývá?Nebo si musím provolané minuty psát?

Nejlepší odpověď
www

Já to dělám tak, že si vždy při novém zúčtovacím období v mobilu hned ráno vymažu dobu odchozích hovorů 😉.
Sice to mobil počítá podle vteřin hovoru, ale je alespoň hrubý přehled.
Zcela přesně to pak najdu v samoobsluze Vodafone.

Další odpovědi
Johny_r

Nevím, jakého máš operátora. V případě O2 si můžeš na stránkách mojeO2 zjistit, jak na tom v daném momentě jsi. Jak to mají ostatní operátoři nevím.

Wolf

A pokud más telefon s operačním systémem Android, existuej na to prima prográmek jménem DroidStats. Poté, co mu nastavíš všechny údaje (počet volných minut, kolik sms, kolik tě stojí minuty nad limit, kolikátého dne v měsíci končí a začíná paušální období) krásně přehledně ukazuje kolik ti čeho zbývá a kolik budeš platit.
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=ni­tro.phonestat­s&feature=sear­ch_result#?t=W251bGw­sMSwxLDEsIm5pdHJvLnB­ob25lc3RhdHMiXQ..

Vodafone

Dobrý den,
pokud máte číslo u Vodafonu, můžete kontrolovat čerpání volných minut v Internetové nebo v Mobilní samoobsluze. Více na https://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/136/ka­tegorie/Samoob­sluha.
Martina