Adulinka

Koupě hada – zkušenosti?

chtěla bych si koupit hada ale nevím co všechno to obnáší poradí někdo kdo s tim má zkušenosti?předem děkuji
Doplňuji:
děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Adulinko,musis vedet jakeho hada?Ci uzovku?Od vyhrivaneho teraria,vlhkost a mrazenou ci zivou potravu.Dej si do hledacku slovo had,snad se tam dozvis,tobe potrebne informace.Ji nak ti fandim,ja mam take hada.

Další odpovědi
ten který je

a
Adulinko zde na otázkách ti lidé samozřejmně poradí ale nevím zda vyčerpávajícím způsobem.Zkus nejprve hledat informace v odborných knihách,v odborných článcích na netu,časopisech atd.Až budeš mít hodně informací jak se had chová a budeš si jistá že zvládneš chov tak si nějakého hada pořid.Víš had je živý tvor a potřebuje někoho kdo se o něj dobře postará.Neukvapuj se a věřím že jednou budeš dobrá chovatelka.