SnowFox

Kde se dá koupit devenomizovaný had – chrestýš,zmije rohatá,kobra

Kde se dá koupit některý z těchto hadů – venomoid,deve­nomizovaný,de­venom bez jedových žláz ? :)
jakákoliv kobra,zmije rohatá,jakýkoliv chřestýš
Nemůžu sehnat devenomizovaného.
Na iFauna.cz jsem se už díval a 3 měsíce zhruba staré inzeráty + docela už dosti staré kobry

:::
Nejlépe aby kobry měli zhruba max 2 roky ±

Nejlepší odpověď
anonym

Z otázky je patrné,že tazatel nemá příliš kontaktů a tedy ani zkušeností.Do­poručovala bych tedy rozhodně začít s chovem méně náročných hadů,rozhodně existuje mnoho inzerce a burz jako i chovatel.spolků kde rádi zkušení chovatelé poradí…:D

Další odpovědi
Lucijej

A co se takhle zastavit na nějaké teraburze třeba Praha Ládví, Aldis Hradec Králové, České Budějovice, Ostrava atd. Všechny mají stránky, najdi si, která je k tobě nejblíž. Bývají v sobotu dopoledne a s chovatelema tam se dá dobře domluvit, když momentálně mít nebudou.