Nina728036

Had nebo myš??

Napadlo mě, že bych si mohla koupit hada. Naši mi to dovolili. Jenže- jedí myši. A ty já prostě zbožňuju! TAk nevím co mám dělat- mám obětovat svou lásku k hadovi a nemít ho neboí svou lásku k myším?

Nejlepší odpověď
fablen

že byste z hada udělala vegetariána a krmila ho travičkou? 🙂

Sama si musíte rozhodnout, které zvíře zvítězí. Obdivuji rodiče, že nemají nic proti. Naši by mi hada v dětství nikdy nedovolili a pokud bych si jej pořídila nyní v dospělosti, přestali by jezdit i na návštěvy.

Další odpovědi
anonym

Obětuj se oběma.Nekupuj hada,daruješ život myším!To je jedno řešení.

kapka

Mám pro Vás dobrou zprávu. Existují i hadi, kteří se živí vejci, jiní zase rybami, další ještěrkami.
Zde odkaz http://hadisvet­.webgarden.cz/po­trava-a-lov/specializovani-hadi.html

já bych Vám doporučila třeba tuhle krásnou užovku thamnophis sirtalis, která se živí akvarijními rybami. Když je malá, tak nítěnkami a žížalami. Dokonce jsem o ní v knížce četla, že přijímá i filé, tedy neživé rybí maso. To se ale poraďte s nějakým chovatelem, jaké s tím má zkušenosti.
http://web.qu­ick.cz/mkorinek/pla­zi/zvirata/uzov­ka_prouzkovana­.html

venkovan

Neber ten život tak vážně. na vesnicích lidi jeden den drbou pašíka za ouškem a už druhý den to ouško polykají s hořčicí.
Pokud chceš hada, musíš se smířit s pravidly přírody – had chce myši jinak zemře.