Avatar uživatele
Aneta.L

Koťata – jak krmit??

Dobrý den, máme asi měsíční tři koťata, ale kočku nám přejelo auto a záhy umřela. Potřebovala bych poradit jak je krmit. Slyšela jsem o kravském mléku, že není vhodný. Den už je tak ale krmíme, snad to nebude tak vážný- Děkuji za radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

nařeďěná tatra mléko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Sunar?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Loni nám kočka odmítla kojit mladé,tak jsem jim dávala nízkotučný krabicák.Pak měli známí koťata a nosili jsme je jednou denně k jejich kočce.Teď jsou z nich pořádné kočky.Asi nejste z okolí Jilemnice?To bych vám náhradní mámu lehko sehnala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Kočky jsou odolne a v pohodě přežiji.Zbytečně se neřika,že ma kočka sedum životů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Kamarádka má kočky už léta. Po běžném, i nízkotučném mléce mají průjem a to je vysiluje. Lépe je třeba sojové, nebo sušené.

Mám dobré zkušenosti s Vetcentrem. Je tam poradna a po registraci i odpovídají na dotazy.

www.vetcentrum.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quido

vedle ředěné tatry je vhodné použít kozí mléko. Nezapomínejte na masáž konečníku aby se zvíře lépe vyprazdnovalo. Napodobujte chování kočky. Kravské mléko i u dospělých jedinců spůsobuje střevní katary.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Před léty se všechny kočky chodívali na staku Při dojení na plnotučné mlíčko ještě tepllé přímo od čepu a nevim že by mněly nějaké střevní problémy.

před 3572 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Před léty se všechny kočky chodívali na staku Při dojení na plnotučné mlíčko ještě tepllé přímo od čepu a nevim že by mněly nějaké střevní problémy.

před 3572 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek