Aneta.L

Koťata – jak krmit??

Dobrý den, máme asi měsíční tři koťata, ale kočku nám přejelo auto a záhy umřela. Potřebovala bych poradit jak je krmit. Slyšela jsem o kravském mléku, že není vhodný. Den už je tak ale krmíme, snad to nebude tak vážný- Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
kropitko

nařeďěná tatra mléko

Další odpovědi
anonym

Sunar?

martina1

Loni nám kočka odmítla kojit mladé,tak jsem jim dávala nízkotučný krabicák.Pak měli známí koťata a nosili jsme je jednou denně k jejich kočce.Teď jsou z nich pořádné kočky.Asi nejste z okolí Jilemnice?To bych vám náhradní mámu lehko sehnala.

oskar

Kočky jsou odolne a v pohodě přežiji.Zbytečně se neřika,že ma kočka sedum životů.

ReHu

Kamarádka má kočky už léta. Po běžném, i nízkotučném mléce mají průjem a to je vysiluje. Lépe je třeba sojové, nebo sušené.

Mám dobré zkušenosti s Vetcentrem. Je tam poradna a po registraci i odpovídají na dotazy.

www.vetcentrum.cz

Quido

vedle ředěné tatry je vhodné použít kozí mléko. Nezapomínejte na masáž konečníku aby se zvíře lépe vyprazdnovalo. Napodobujte chování kočky. Kravské mléko i u dospělých jedinců spůsobuje střevní katary.

elektrikář

Před léty se všechny kočky chodívali na staku Při dojení na plnotučné mlíčko ještě tepllé přímo od čepu a nevim že by mněly nějaké střevní problémy.

elektrikář

Před léty se všechny kočky chodívali na staku Při dojení na plnotučné mlíčko ještě tepllé přímo od čepu a nevim že by mněly nějaké střevní problémy.