Včera naše kočka porodila císařským řezem kotě, nechce ho kojit ani k němu jít. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Greneia

Včera? To musí být to malé pěkně hladové, jedině, co zbývá, tak přikrmovat ručně, tohle chce notnou dávku výdrže, krmit cca jednou za 2–3 hodiny. Odkaz na mléko pro koťátka.

Dodávám:
Zde je, jak krmit koťátka z odpovedi.cz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-krmit-odvrzena-mala-kotata-kojenci

Zdroj: www.beaphar.cz/koc­ky/32-doplnky-stravy/60-kitty-milk

Další odpovědi
BENYTA

Ta rána jí bolí,vyberte cecík nejblíž k hrudníku a chvíli jí přidržte,aby se aspon trochu napilo,pokud se jí tedy spustilo mléko. Vše Vám měl říct doktor,který operoval.Měl Vám nabídnout sušené mateřské mléko,pro případ nouze.Než ho ted seženete,možná už nebude,komu ho dát…

Džanička

Určitě je dobré sušené mléko pro koťátka,ale stačí když mu dáte slazené kondenzované mléko zředěné s troškou heřmánkového čaje,aby nebylo tak husté a aby koťátku nebolelo bříško.Stačí stříkačka bez dudlíku,popř.vršek z kapátka.Max.1–2 ml mléka,více toho nevypije,protože je syté.Nezapomeňte na masáž bříška,ale ať se nepozvrací.Nebo ho dejte k mámě,a ona už ho očistí.Dávejte ho k mámě ať zkouší pít.

ReHu

Mrkněte to zverimexu, tam by mohli nějaké náhradní mléko mít.
Nedávejte běžné – po tom mívají průjema to je oslabuje.
Zkuste sojové, (sušené, kondenzované).

BENYTA

Kropítko,tohle se mi taky párkrát stalo…

kropitko

BENYTO bod pro Vás,ale,až zítra