tomovka

Kolik váží jedna růže?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze jednozačně odpovědět, záleží jask je velká, jak dlouhá, jaká odrůda a podobně. Obecně se dá říct cca od 15 do 35 g

Další odpovědi
annas

Je tolik druhů růží – s krátkým si dlouhým stonkem,, dále vícekvěté, popínavé, atd.. Těžko na otázku reagovat , protože je nepřesná.

Vyberte si růži, pak zvažte sama a výsledek se dovíte hned.

Můžete srovnat s hmotností růže, které se dovážejí do Anglie.

Narazila jsem v anglickém zdroji na jeden článek, kde se psalo o váze zásilky růží z Keni.

Řezaná růže s dlouhými stonky vážila v průměru 25 g, takže 12 000 stonků růží vážilo přibližně 300 kg:.

http://www.gre­enrationbook.or­g.uk/food/bun­ch-of-flowers-from-kenya/

nyjono

Jaká??? Je mnoho druhů.
Mají menší či větší vzrůst, velké nebo malé květy, některé mají 1 větší květ, jiné více malých, další jsou nebo nejsou plnokvěté atd.