Dárkem jsem dostala růži v květináči, asi ibišek … popis je tam v němčině „WINTER HARDY NEWBISCUS XXL MAUVELOUS“.

Zřejmě je to kytka venkovni a nevim jestli ji ted na podzim mužu ještě vysadit ven,nebo ji mužu nechat přezimovat v puvodnim květinači ve sklepě,už ted ma opadle listky.HANULKA 11 a MILI na odpovědich vedly debatu o podobnych kytkach, prosim zda by neporadily.děkuji

Odpovědi
hanulka11

Pokud jde o ibišek venkovní tak mu bude lépe ,když ho ještě nyní vysadíte do záhonu.Ve sklepě by vám zahynul.Jedná se o druh ibišku s obzvláště velkými květy.