Rokio

Kolik máte medailí? Nemusí to být jenom medaile za vítězství.

Já mám jenom jednu medaili,a to za třetí místo z vojenského pochodu, kterého se účastnilo více než sto lidí.

Nejlepší odpověď
annas

Zda mám, či nemám medaili, je moje věc..
Není všechno zlato, co se třpytí, někdy je popularita trest … takže mlčenlivost a skromnost považuji v tomto směru za přednost…

Další odpovědi
Hans51

Já nemám ani jednu. I kdybych měl, nechlubil bych se tím. K Vaší medaili Vám gratuluji, ale určitě to nepomůže ani ve škole s účetnictvím, ani s kariérou zastupitele 😉

agentpv

mám medailí 7 – všechny jsem našel detektorem kovů na polích a všechny jsou z 1. světové války.
Sám jsem žádnou medaili nikdy nevyhrál, jenom nějaké diplomy či knihy.