Rokio

Kolik dokážete udělat maximálně kliků za sebou?

Já 12, a to mám nadváhu a táhne mi na 30 let. Kolik vy?

Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví a pěkné předjaří!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Aktuálně ANI JEDEN. 😐 Mám zhmožděnou ruku (asi zkoušela dostát přísloví dle hesla „nešikovné maso musí pryč“ nebo co) a kliky na jedné ruce už DÁÁÁÁVNO nezvládám. 😐

BTW – To jako vážně?!? 😮 Jen 12??? Twl, tohle zvládaly i HOLKY! (od 5 do 15, jak které).

NJN, tuhle tu byl odtaz na BONZOVÁNÍ (jak nejlépe a bez komplikací). 😮 😕
Nevím jak kdo to vidí, ale jestli TOHLE není markantní důkaz ÚPADKU, tak už nwm.
PROBOHA – Čecháčci (!!!) už neumí ani BONZOVAT?!? A potřebují radit? Kam ten svět spěje, kdyby mi tohle někdo tvrdil před čtvrt stoletím, taxe mu vychechtát, že je úplně mimózní. 😮 😶

Další odpovědi
elkon

Zase už otravuješ se svou osobou. Nikoho to nezajímá. Najdi si někoho u vás, koho to bude zajímat. Ve třiceti už bys měl mít rozum, ale jak je vidět, jsou i výjimky.

Marty Koller

df

7 kliků za sekundu prstem na obrazovce

Filip84

Jestli uděláš jenom dvanáct kliků, tak to jsi dobrý chcípák! 🤦‍♀️

Nevím, nedělám to, k ničemu to není. To jsme dělali v tělocviku na základce, takový píčoviny. Jsme měli učitele „velkej sporťák“, důležitý s tím byl, jak tři prdele, strašně nám ukazoval, jak se skáče do písku, při tom mu ruplo v koleni s tuctem šroubů a bylo po skákání do písku! 🙄 Šulin! 🤦‍♀️

Já jsem mu to schválně sabotoval, schválně jsem skákal málo, utíkal pomalu, atd., protože mne s tím neskutečně sral! 😂

Proč bych měl dělat kliky? To není ideální forma pohybu, to je něco, jako posilovna, to taky není dobře. Je vidět, že nemáš roupama co dělat, když řešíš takový pakoniny. 🤦‍♀️

Teď jsem to, schválně, zkusil: tucet kliků udělám i na jedné ruce. Střídavě na jedné, střídavě na druhé, ale udělám! 🤦‍♀️😂 Ty píčo!: udělá dvanáct kliků a se tím tady chlubí! 🤦‍♀️😂😂😂

Rokio, Ty už to nehul! 😂😂😂

Marty Koller

Však jo je úplně normální otázka