KOLENO pomoc!

Mám3. stupeň obezity (jeto strašné to vím) ale teď tu je o mé koleno už o léta 2012 mě bolí např. když udělám dřep,špatně si lehnu a td.. Jeto nad váhou ale jak by se to mělo řešit ? samozřejmě musím držet dietu ale to také chvíli potrvá , co zatu dobu ?

Odpovědi:

Pokročilý

Zajdi k doktorovi at' ti poradí co s tím máš dělat. Vím jaké to je. Když jsem byla malá měla jsem velkou nadváhu a stejný problém. Musela jsem na ortopedii a od tam mě pan doktor poslal na nějaké přikládání magnetů ke koleni. Příjemně to brnělo. Už si nepamatuji název jen vím, že jsem tam šla celkem 13x. Sice to přestalo a ted', i když měřím 166 a vážím 58kg se mi tyto problémy dostavují znovu.

Bronzový

Vepište odpověď...Milá Nikolko115, tvá otázka je v rozporu s pravidly serveru, já ji sice tentokrát nenahlásím, ale třeba to udělá někdo jiný.

Ale svůj názor řeknu. Řešení je spousta. Můžeš: jíst prášky, vůbec se nehýbat, useknout si nohu, vyhodit tak dvě stě tisíc za liposukce na snížení tvé tělesné váhy na třetinu, nebo, teď se posaď, začni se hýbat a nežer.

Trocha filozofie: Když se nehýbeš, nepotřebuješ svaly, a tělo si je neudělá. Přejídáš se, tělo si bude vesele dělat zásoby na horší časy. Vlastně nemáš být proč nespokojená.

A víš co? Když člověk měsíc nedělá nic jiného, než že sportuje a nejí, může zhubnout třeba 20 kilo? Co třeba letní prázdniny? Zamysli se nad tím. Podívej se na Youtube.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.