Bronzový

Koho byste volili, kdyby dnes byly volby do poslanecké sněmovny (a proč)?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné :)

K volbám mě už nedostane ani přepadové policejní komando.
A ty kecy,že když nepůjdu k volbám,dávám tím v podstatě hlas ostatním.......vím velice dobře,co si s tím mým hlasem mohou udělat.
Vyjde to úplně stejně.
Howg-domluvil jsem.

Další odpovědi:

Stříbrný

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné :)

Už žádné volby,naši politici totiž neuznávají ani oficiální výsledky voleb,natož aby jim šlo o voliče.Všichni jmenovaní by si měli vyzkoušet žít s rodinou rok z minimální mzdy bez možnosti jahéhokoliv přilepšení.

Dnes vazne nevim koho bych volila , ale urcite vim , koho bych nevolila ... tresne mam rada , ale jen na strome ... to mi tady zase nekdo da !!! :-(

Zlatý

Asi nikoho politika z lidí dělá darebáky.

Volby jsou (bohužel) v ČR jen fraška pro lidi.

Volbama se totiž nic nevyřeší - ČR má tolik problémů, které je nutno POCTIVOU PRACÍ odstranit, že ani jedna "vlaštovka" (Bárta) holt jaro neudělá.... Politický systém je nastaven velmi dobře (obzvláště pro politiky aj.) Proto i nezkažený, poctivý politický nováček se nakonec:
a) stane součástí systému nebo
b) je systémem zničen, vypuzen, zlikvidován!

Smutným konstatováním je také to, že slovo "sociální" získalo už nádech nadávky (viz internetové diskuze...) Zvláštní, vždyť Facebook je také sociální!

Zlatý

Bártu

Protože rozdává ze svých peněz,ne z peněz daňových poplatníků.

Pokročilý

Nečase

Pokročilý

už nikoho...

Pokročilý

Filipa

Dal bych hlas nějaké malé straně jenom proto aby ho nedostala nějaká velká strana. Je mi na zvracení.Tam nahoře už se žádná politika nedělá, řeší se tam jen,kdo koho viděl,slyšel,kdo o kom co řek atd.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.