Horryk

Kdyby to šlo, chtěli byste se potkat se všemi lidmi na této planetě?

Pravděpodobně to nejde, ale co kdyby se naskytla příležitost?

Nejlepší odpověď
anonym

Se všemi lidmi. Takže i s vrahy, teroristy a kanibaly? Ne díky, raději znát pár bezpečných lidí než se setkat se všemi a riskovat tím.

Další odpovědi
Kepler

To radši ne. Stačí mi ti, které mám v okolí. Asi bych to psychicky neunesl.

yuko

Ani ve snu.

klumprt

Ne. I těch, co stihnu za život skutečně potkat, je víc než dost.

orestez

Naopak, nepotkat nikoho. Jsme svět lidí. A bez lidí bychom nebyli. Nestálo by za pokus, jak by vypadal svět bez lidí? Jak byste vnímal svět? Jen nemoci navštěvují všechny lidi. Svrab, žloutenka, rak, záněty a herpes. Proč tedy něco takového chtít?

ivzez

Ne.
Ale chtěla bych se setkat s některými lidmi z minulosti.

orestez

@yuko, ve snu to nejde ovlivnit. Viděl jsem je. Lidé v zástupech, jako by stáli na živém seznamu mrtvých. Viděl jejich obličeje. Týden předtím, než je smetla vlna z moře, ta vodní stěna. Ani je neznám, ale viděl je. Nejmíň týden o tom museli mít tušení že se něco děje a srali na to.