martina1

Kdy se oteplí?

Poněkud prostoduchá otázka,ale 6 stupňů venku mi moc náladu nezvedá.Mám Připravené afrikány a bojím se je dát ven.Neumíte někdo objednat lepší počasí?Co takhle celoročně 25 a polojasno?

Nejlepší odpověď
annas

Podobnou otázku položila Kropítko a uvedla stránku, kde se mluví o předpovědi počasí na květen a začátek června. Zprávy moc nepotěšitelné.
Mně by se také teploty kolem 25° C líbily. Nemám ráda přílišná horka ani tuhé zimy.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/199772-konec-kvetna-bude-letni-zmrzle-muze-nahradi-bourky-lijaky-a-krupobiti.html

Další odpovědi
panenka

Lepší počásí ti objednat nedokážu podle toho co jsem viděla včera v televizi tak denní teploty se budou pohybovat ze začátku kolem 12 stupnů celsia a pak kolem 16 stupnů celsia.Má ale pršet a foukat vítr,takže si budeš se sázením afrikán muset počkat pokud se počasí nezmění k lepšímu do začátku června.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/200139-do-ceska-se-vali-husta-mracna-vytrvale-deste-mohou-rozpoutat-povodne.html

ten který je

Když mi pošlete 20000 na číslo mého účtu tak Vám obratem zařídím teplé a slunečné počasí. 😉