.

kdy skonci ta dlouha zima???

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsme odvykli tomu, že v zimě byla kupodivu zima. Minulé roky byly „na blátě."Ale to se jistě vrátí.A takové to:"Únor bílý pole sílí“,to bude, když už není, vzpomínka. A co takhle:„Březen, za kamna vlezem,Duben,ještě tam budem?“

Další odpovědi
afro.minerva

Až přijde jaro.

iwetax

Trocha teorie: žijeme v mírném podnebním pásmu, to znamená že se zde střídá jaro, léto, podzim a zima. Takže zima je normální , v létě ti zas bude horko. Tak už to bývá.

kenyrts

Zima je pořád stejně dlouhá,vždy končí 20.března a 21.března, už tu máme JARO,tak,že to máme za pár (měsíců)

Jakub

Podle mých pozorování skončí každá zima obdobím, které přichází nejdříve koncem února až března a je charakterizováno silnými větry, které trvají asi týden. Po tomto období se rapidně oteplí a jen výjimečně se na krátkou dobu zima vrátí, nejpozději v období „Ledových mužů“.

Michal

Kalendářně to víme,ale kdy přestane mrznout,to neví snad nikdo.
Divím se vám,že se nad tuhou zimou pozastavujete,nebo se mýlím? Máme Jaro ,léto,podzim a zimu,ne bláto a chladno,to je podzim.Kdy přestaneme ničit přírodu? A když ne ,tak nám to vrátí:buď umrzneme,nebo se utopíme.Podotý­kám,že nejsem věřící.